O nás

STprint je výrobcem kartonových stojanů s dlouholetými zkušenostmi

STprint je výrobcem všech typů kartonových reklamních stojanů a dalších POS/POD produktů. Naše dlouholeté zkušenosti v odvětví nám umožňují vyrábět jakýkoli typ ploché a prostorové konstrukce v malých, středních a velkých množstvích. Jako výrobce reklamních stojanů klademe velký důraz na uspokojení potřeb konkrétního příjemce pomocí naší nabídky. Zároveň v závislosti na typu, specifičnosti a počtu kusů nabízíme pro danou poptávku nejpohodlnější řešení, díky kterému jsme cenově konkurenceschopní. To z nás dělá nejlepší podporu pro velké i malé podniky. Pomáháme jim provádět efektivní propagační aktivity s nejvyšší účinností.

K naší nabídce patří všechny běžně používané typy stojanů, které mohou sloužit jako zobrazení reklamního obsahu a/nebo samotného produktu. Jsme schopni připravit i nestandardní řešení. Srdečně vás zveme ke spolupráci.

V současnosti je téměř v každém odvětví nutné počítat s početnou a silnou konkurencí, takže otázka efektivní propagace neustále nabývá na důležitosti. Jako zkušený výrobce reklamních stojanů přicházíme na pomoc s nabídkou vysoce kvalitních produktů, které zvyšují atraktivitu vystavených produktů a jsou výbornými nosiči obsahu. Dobře známe všechny potřeby uživatelů, kteří po nich sahají, díky čemuž jsme mohli připravit mimořádně atraktivní nabídku zohledňující jejich rozmanitost. ST-Print je výrobcem reklamních stojanů s týmem specialistů, kteří přistupují s velkým nasazením k realizaci každé další zakázky. Díky tomu jsme schopni vytvořit stojany dokonale přizpůsobené potřebám všech příjemců a také navržené způsobem, který umožňuje maximální snížení nákladů. To umožňuje každému získat účinné propagační prostředky a efektivně konkurovat i mnohem větším konkurentům. Objednejte a přesvědčte se sami!

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       <style>

       button.vc_general.vc_btn3.vc_btn3-size-md.vc_btn3-shape-square.vc_btn3-style-outline-custo {

       font-size: 120%;

       font-weight:600;

       }

       </style>