rodina

Policové stojany

Lepenkové policové stojany se stávají stále populárnější. Je to proto, že poměr ceny k možnosti efektivní a účinné prezentace vašeho produktu je jejich největší výhodou. Takové reklamní stojany dávají možnost vystavit produkty o hmotnosti až 20 kg/police, při plné personalizaci regálu a jeho označení vaší značkou. Podle doby expozice a typu produktu můžete připravit krátkodobý levný stojan nebo kvalitnější stojan náležitě potištěný, zajištěný a zušlechtěný pro vystavení prémiových produktů.

Lepenkový Jan

prohlédněte si galerii

Jan je nejoblíbenější reklamní stojan z lepenky. Mezi jeho přednosti patří především vysoká nosnost polic (až do 15 kg bez výztuh), jednoduchá konstrukce a montáž, velké potisknutelné plochy dávající možnost efektivně upoutat pozornost zákazníka. Jana je možné modifikovat použitím různých typů úkosů v hranách stěn, nebo změnou tvaru některých částí.

Lepenkový Martin

prohlédněte si galerii

Martin je velmi podobný Janu. V podstatě vše, co bylo o Janu napsáno, platí i pro reklamní stojan Martin, liší se pouze typem polic. Martin nemá na předních policích žádné čelka, proto celý produkt je viditelný.

Lepenkový Adam

prohlédněte si galerii

Reklamní stojan Adam má především jednoduchou konstrukci, snadnou montáži a nižší cenu. Je skvělý pro vystavení lehčích produktů (až 8 kg na polici).

Lepenkový Kašpar

prohlédněte si galerii

Kašpar je blízká rodina Jana a Martina. Vyniká šikmými policemi, díky kterým dává možnost zajímavého vystavení časopisů, novin, magazínů, ale i dalších produktů, které je lépe vystavit v úhlu.

Lepenkový Kamil

prohlédněte si galerii

Kamil je spojením Janovy spolehlivosti a možnosti zajímavější prezentace produktu jako v případě Adama. K spolehlivým bočním stěnám jsou namontovány police, které mohou vyčnívat mimo obrys základu stojanu, díky čemuž je vystavený produkt pro zákazníka lépe viditelný.


       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       <style>

       button.vc_general.vc_btn3.vc_btn3-size-md.vc_btn3-shape-square.vc_btn3-style-outline-custo {

       font-size: 120%;

       font-weight:600;

       }

       </style>